Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Можливості приймального відділення Odrex

Першою і дуже важливою ланкою в наданні медичної допомоги без сумніву можна вважати приймальне відділення. Під керівництвом Олени Черненко відділення невідкладної медичної допомоги Odrex працює як злагоджений механізм. Кожен спеціаліст кваліфікований і готовий прийти на допомогу за першою необхідністю.

На базі приймального відділення Odrex, крім інших надають екстрену допомогу лікарі невідкладних станів, неврологи, дитячі та дорослі травматологи, гінекологи, урологи, нейрохірурги, судинні хірурги.

У нашому приймальному відділенні можна пройти ургентне УЗД, невідкладну допомогу усіх категорій, ургентну вакцинацію проти правця, здати ургентні аналізи: крові, сечі (після консультації лікаря у відділенні).

Також ми проводимо експрес-тестування на розповсюдженні сезонні захворювання. Всі ми знаємо, що лікування грипу та ангіни слід розпочинати з перших днів хвороби, але часто нехтуємо цим правилом, вважаючи, що захворіли на звичайну застуду. У приймальному відділенні Odrex ви можете пройти експрес-тест на грип або ангіну, отримати рекомендації по лікуванню цих хвороб з першого дня захворювання.

Нагадуємо вам, що приймальне відділення екстреної невідкладної медичної допомоги Odrex працює і готове приймати пацієнтів цілодобово, сім днів на тиждень!