Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Музичний хуліганстер Фелікс Шиндер: перелом боксера в Odrex вирішили швидко та по-одеськи

Здавалось, один невірний хук, але і він може стати причиною травми. З переломом п’ястної кістки до приймального відділення Odrex приїхав одеський музикант Фелікс Шиндер, потрапив до рук ортопеда-травматолога Василя Фізора та наступного дня відправився додому. Разом вони розповіли, як минула ця доба, та як лікують перелом боксера.

Думав, що буде боляче…

Серед занять Фелікса Шиндера окреме місце займає бокс. Задля аеробних навантажень музикант має вдома боксерську грушу, з якою регулярно займається. В понеділок по обіді, під час домашнього тренування, якось невдало вдарив і відразу відчув, що щось не так. Фелікс каже: «Одразу помітив зміщення долоні, боляче не було, але їхав до Odrex чимшвидше, адже думав, що буде. До речі, болю не відчув й досі».

У приймальному відділенні швидко відреагували: оглянув черговий ортопед-травматолог, зробили рентген, на якому виднівся перелом п’ятої кістки зліва зі зміщенням уламків.

Коли знімки вже були на руках, лікар з пацієнтом приймали рішення щодо лікування: обрали встановлення металевої конструкції й почали підготовку до операції. Адже консервативне лікування тут було недоцільним через зміщення уламків кістки.

Знову зможе бити по груші

Ортопед-травматолог Odrex Василь Фізор каже, що перелом п’ястної кістки серед боксерів трапляється досить часто. Зазвичай через неправильну техніку виконання, відсутність підготовки чи розминки. Маленька неуважність тут вартує перелому і його потрібно лікувати, адже може порушитись функціональність руки. Інакше не вдасться й звичайні речі робити, не те, що боксувати.

Добре, що Фелікс не розгубився і одразу приїхав до Медичного дому, тому нам вдалось вирішити проблему «по свіжих слідах». В операційну зайшли ввечері. «Лимончики» не співали, але були в гарному настрої. Все пройшло гладко.

Виконали відкриту репозицію, накістний металоостеосинтез, тобто встановили невелику пластину з гвинтами, які скріпляють місце перелому. При цій травмі відкрите усунення зміщення та фіксація кісток металоконструкцією — найефективніший варіант, який виключає вторинне зміщення відламків. Серед переваг оперативного лікування є ранній початок реабілітації, рухи для розробки суглобів кисті, що зменшує ризик розвитку контрактур.

Наступного дня готували виписку, обмінялись добре знайомим жартами з Молдаванки, та вже опівдні Фелікс поїхав додому. Реабілітація займе декілька тижнів, а вже за місяць можна повернутись до тренувань, без будь-яких обмежень.

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.