Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Найголовніше про артроз з ортопедом-травматологом Костянтином Палагнюком

Артрози — проблема широко розповсюджена і підступна: небезпека хвороби у тому, що вона може прогресувати роками та не проявляти себе. Зараз пацієнтам ще складніше зважитись на операцію по заміні пошкодженого суглоба, і все частіше виникають питання, чи допоможуть інші методи — ін’єкції та процедури — покращити стан на якийсь період? Однак дуже часто при артрозі операція — єдиний спосіб повернути людині можливість рухатися та покращити її стан.

У новому випуску відеоблогу з ортопедом-травматологом Костянтином Палагнюком ми відповідаємо на найважливіші питання про артроз — і особливості медичної допомоги у воєнний час.

Палагнюк Костянтин Валентинович — завiдувач вiддiлення ортопедії і травматології, ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук. В інтерв’ю лікар відповідає на такі питання:

  • Які проблеми супроводжує артроз?
  • У чому полягає суть ендопротезування та які головні етапи операції?
  • Що потрібно враховувати при виборі протезу?
  • Безпека пацієнта під час операції та після: в чому особливості?
  • Як проходить відновлення після ендопротезування?
  • Про що потрібно подбати близьким вдома, аби реабілітація пройшла вдало?

Не варто боятись ендопротезування: вже відразу після неї пацієнт може стояти на своїх ногах, а відновлення триває від 4 до 8 тижнів.

Також нагадуємо, що в Медичному домі Odrex триває спецпропозиція діагностики суглобів. Рентгенівське дослідження — будь то колінний, кульшовий чи плечовий суглоб — та консультацію ортопеда-травматолога можна отримати за зниженою ціною (660 грн замість 1310 грн). Спеціальна пропозиція діє з 11.04.2022 по 8.05.2022 за адресою: Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71.

Записатись на консультацію ви можете через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Дізнатись більше про ортопедію та травматологію в Odrex можна за посиланням.