Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Найголовніше про варикозне розширення вен та його лікування. Інтерв’ю судинного хірурга Адамура Кучубєрії в ефірі 7-го каналу

Варикозне розширення вен найчастіше розвивається в нижніх кінцівках. Варто пам’ятати, що це не косметична проблема, а хвороба, яка потребує лікування та може викликати безліч ускладнень, наприклад, тромбоз. Про розвиток варикозу та методи його лікування розповів судинний хірург Медичного дому Odrex — Адамур Кучубєрія.

Існує шість стадій варикозного розширення нижніх кінцівок, і зазвичай пацієнти тянуть до стану, коли симптоми яскраво виражені та завдають дискомфорту. Через поширену оману, що варикоз виникає лише у літніх людей, консультація у спеціаліста відтягується інколи й на десятки років. Але молоді люди теж знаходяться у зоні ризику. Адамур Тамазович розповів, яким може бути лікування, та відповів на наступні питання:

• Чи може біг викликати розширення вен?
• Зміна погодних умов може спровокувати загострення варикозу?
• Чи потрібно довгий час знаходитися в стаціонарі після лікування?
• Після операції залишаються шрами та рубці на ногах?
• Яка головна профілактика варикозного розширення вен?

Нагадаємо, що у Медичному домі Odrex зменшена вартість хірургічного лікування варикозу. Вона починається від 18 100 грн* і це одна з найнижчих цін в Одеському регіоні! Детальніше читайте за посиланням: https://odrex.ua/prodovzhennya-akcijjnoyi-propoziciyi-proshhavajj-varikoz/

Дізнатись більше про судинну хірургію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/klinika-sosudistoj-xirurgii/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.