Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Науково-практична конференція та лекційно-практична школа-семінар в Medical Hub Odrex

На минулих вихідних в Medical Hub Odrex пройшла науково-практична конференція з допплерометрії в акушерстві та лекційно-практична школа-семінар «Генетика,
пренатальна діагностика та акушерство — як зробити партнерство успішним» Конференція та школа пройшли в онлайн та офлайн форматі.

В рамках конференції свої доповіді представили:
• Микола Веропотвелян — доктор медичних наук, директор «Міжобласного центру медичної генетики та пренатальної діагностики імені П. Н. Веропотвелян» (Кривий Ріг, Україна).

• Олена Сусідко — головний лікар та директор Медичного Центру доктора Миколаєва (Дніпро, Україна).

• Олександр Краснов — кандидат медичних наук, головний лікар Медико-біологічного Центру «Геном» (Київ, Україна).

• Ірина Тихоненко — кандидат медичних наук, доцент кафедри УЗД БелМАПО. завідувачка відділенням Міжрайонного Центру пренатальної УЗД «1-ша МКЛ».

• Світлана Галич — доктор медичних наук, професор, авторка 138 наукових праць, співавтор 3-х монографій, 11 патентів України. Член Асоціації акушерів-гінекологів України,
асоціації Акушерських анестезіологів України.

• Маргарита Ніколенко — доктор медичних наук, заступник директора КНП «Східно-Українського спеціалізованого центру медичної генетики та пренатальної діагностики», викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім.П. Л. Шупика.

Також під час конференції пройшли практичні майстер-класи від експертів та тренінг з оволодіння практичних навичок УЗД де кожен бажаючий міг спробувати застосувати теоретичні знання на практиці.

Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та дискусії, ділимося фотозвітом і чекаємо вас на нових заходах в Medical Hub Odrex.