Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Нейрохірург Memorial Онур Яман: хірургічна та безкоштовна консультативна допомога

UPD: Дорогі друзі, повідомляємо, що у зв’язку з тимчасовим обмеженням пересування медичних працівників Туреччини, візит доктора Онура Ямана, нейрохірурга мережі клінік Memorial в Медичний дім Odrex перенесено. Про нову дату і час візиту доктора Онура Ямана буде повідомлено додатково. Слідкуйте за анонсами в наших соціальних мережах, на сайті https://odrex.ua/ і будьте здорові!

19-20 березня в Odrex можна отримати консультаційну та хірургічну допомогу доктора Онура Ямана — нейрохірурга, світового експерта в галузі хірургії хребта мережі клінік Memorial. Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730 00 30 або на сайті. Консультаційну допомогу Онура Ямана можливо отримати безкоштовно! *

Нейрохірург займається як дорослими, так і дітьми. З яких питань звертатися до лікаря Ямана?

• пухлини спинного мозку і нервової системи, які вимагають операції ендоскопічним і мікрохірургічним методами,
• пошкодження хребта, що виникли в результаті аварій і травм,
• звуження хребетного каналу в процесі старіння або вроджених патологіях.

Доктор Яман — доцент із значними науковими досягненнями: автор 71 статті, опублікованих у міжнародних реферованих журналах, 27 міжнародних і 26 турецьких презентацій, редактор двох книг, автор публікацій у 26-ти книгах. А також член безлічі професійних асоціацій по хірургії хребта.

Ми з задоволенням співпрацюємо з мережею клінік Memorial (Туреччина), адже поділяємо наші основні цінності — паціентооріентірованность, чесність, вдосконалення та інноваційність. За рік в мережі клінік проводять близько 73 тисяч операцій на рік, і це величезний досвід.

Ми знаємо, що за той час, поки Онур Яман буде знаходиться в Одесі, він може не встигнути зустрітися з усіма пацієнтами. Тому первинну безкоштовну* консультацію проводить нейрохірург Медичного дому Odrex Владислав Петрович Свєтлицький. Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730 00 30 або на сайті https://odrex.ua/.

* Під безкоштовною консультацією мається на увазі придбання послуги «Консультація фахівця» за 1 грн.