Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Нейрохірургічна операція по видаленню доброякісної пухлини мозку

В новому відео ми розповімо вам про нейрохірургічну операцію по видаленню доброякісної пухлини мозку. Про процес лікування розповідає нейрохірург вищої категорії Андрій Обливач та нейрохірург Odrex — Владислав Свєтлицький.

Пацієнтка поступила в Медичний дім Odrex зі скаргами на головні болі та запаморочення. В результаті проведеної МРТ-діагностики у пацієнтки була виявлена гемангиобластома головного мозку. Гемангіобластома — це доволі часта патологія і у пацієнтів старшого віку. За статистикою, серед пухлин задньої черепної ямки гемангіобластома складає 60% усіх виявлених пухлин.

Нейрохірурги видалили пухлину, після якої головні болі значно зменшились та повернулась нормальна координація рухів. Після проведення гістології пухлини ми отримали результат дослідження — пухлина була доброякісна і після видаленя не повернеться.

Обладнання відділення нейрохірургії Медичного дому Odrex дозволяє проводити складні високотехнологічні нейрохірургічні операції. Напрямки діяльності відділення:

• Захворювання головного мозку: пухлини, аномалії розвитку, гідроцефалія.
• Захворювання хребта і спинного мозку: пухлини хребта, грижі міжхребцевих дисків, спондилолістез, травми і переломи хребта, хронічні болі в спині.
• Травми хребта.
• Патології периферичної нервової системи: невралгія трійчастого нерва, тунельні синдроми.
• Нейроонкологія.
• Хірургія епілепсії.
• Остеохондроз: грижі міжхребцевих дисків будь-якої локалізації, стеноз хребетного каналу, спондилолістез, нестабільність хребта.

Детальніше про нейрохірургію в Odrex: https://odrex.ua/department/neurosurgery/

Записатись на консультацію нейрохірурга ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті: https://odrex.ua