Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Нестабільність та біль у плечі. Інтерв’ю ортопеда-травматолога Костянтина Палагнюка в ефірі 7-го каналу

Плечовий суглоб анатомічно складний, він забезпечує широкий спект рухів, тому й схильний до ряду проблем. Яких саме, в ефірі 7-го каналу розповів керівник напрямку ортопедії і травматології Медичного дому Odrex — Костянтин Палагнюк.

Розповсюдженою проблемою є нестабільність плечового суглоба. Нестабільність провокує вивих головки плеча із суглобу. Не лікувати первинну травму — означає створити сприятливі умови для звичного вивиху плеча. Тобто постійний біль, обмеженість у роботі плеча стане супутником при кожному русі, який потребує докладання хоч найменших зусиль. Костянтин Валентинович розповів про особливості надання ортопедо-травматологічної допомоги при проблемах із плечовим суглобом в Odrex та відповів на наступні запитання:

• Чи справді від звичайного падіння можна отримати складну травму?
• Артроз вражає плечовий суглоб, потрібне у цьому випадку ендопротезування?
• Яким може бути консервативне лікування, спеціальні манжети для фіксація плеча ще актуальні?
• Чи може пацієнт розраховувати на повне повернення спектру рухів?
• Як довго проходить відновлення?

Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.

Дізнатися більше про нове відділення ортопедії та травматології в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/ua/specialists/palagnyuk-konstantin-valentinovich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.