Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Невідкладна допомога дітям 24/7

Що може бути важливіше для батьків, ніж здоров’я дитини? З раннього віку ми оточуємо своїх малюків турботою та слідкуємо за їх здоров’ям.

В Медичному домі Odrex прийом дітей ведеться 24/7. Щодоби у клініці чергують педіатр та лікарі-діагности — рентгенолог, лікар ультразвукової діагностики, ургентно викликати можливо вузьких дитячих спеціалістів — хірурга, ортопеда-травматолога, отоларинголога та анестезіолога.

Кожен візит до приймального відділення, особливо вночі, викликає страх, але і ця ніч не буде тривати вічно. Будь-яке захворювання дитини є стресом і для батьків, і для малюка, тому ми намагаємось мінімізувати цей негативний фактор і зробити процес лікування більш комфортним.

Усі лікарі, які працюють з дітьми у приймальному відділенні — доброзичливі професіонали, які дадуть відповіді на всі батьківські питання та пояснять незрозуміле. Чим більше ви знатимете, тим впевненіше будете — в спілкуванні з дитиною, медиками, родичами, в безпеці малюка. А якщо ви будете спокійні й впевнені в тому, що все робите правильно, ця ніч пройде максимально швидко та безболісно.

Інтер’єр дитячих приміщень прикрашений кумедними персонажами, щоб діти почували себе майже як вдома. Всі палати і лікувальні кабінети адаптовані до потреб дітей та укомплектовані всім необхідним для комфортного перебування дитини.

Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Розкидайлівська, 69/71 та працює щоденно і цілодобово.

Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону. Лікарі Швидкої Odrex мають досвід роботи в екстрених службах та здатні надати якісну невідкладну допомогу і дорослим і дітям.