Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Невідкладна гінекологія 24/7 в Медичному домі Odrex

У медицині невідкладних станів є таке неписане правило: «‎Хто допоміг швидко, той допоміг двічі».

Для невідкладної гінекології це правило теж грає важливу роль, адже вчасна допомога, інколи й хірургічна, дозволяє уникнути ускладнень та навіть запобігти безпліддю. Надає ургентну допомогу 24/7 жінкам акушер-гінеколог, хірург-гінеколог, онкогінеколог Медичного дому Odrex — Ольга Куліш.

Які симптоми сигналізують про невідкладний стан?

Невідкладні гінекологічні стани супроводжуються сильним болем, кров’янистими виділеннями, підвищенням температури тіла, запамороченням, слабкістю, а інколи й втратою свідомості. Самостійний прийом знеболювальних чи інших препаратів може допомогти лише тимчасово, а при цьому спровокувати погіршення стану.

Трапитись це може з жінкою у будь-якому віці. Зазвичай у жінок репродуктивного віку може виникнути позаматкова вагітність чи розрив яєчника, а ось після 40 років виникають маткові кровотечі, здебільшого пов’язані із гіперплазією ендометрію та міомою матки.

Внутрішні кровотечі чи перитоніт становлять загрозу життю жінки та потребують саме хірургічного лікування. Крім того, турбувати можуть гострі запальні захворювання, перекрути додатків матки, некрози міоматозного вузла тощо. Варто бути уважними, це саме ті стани, які не можуть чекати ранку чи наступного дня.

Що означає невідкладна гінекологія в Odrex?

У Медичному домі Odrex 24/7 працює приймальне відділення, куди й відразу потрапляють пацієнтки з гострими станами. Тут приймають рішення щодо діагностики, яка також доступна цілодобово: це можуть бути лабораторні дослідження, УЗД чи КТ, залежно від конкретного випадку.

Коли оперативне втручання — необхідне, за діло беруться хірурги-гінекологи. Операції проводяться малоінвазивно, щоб навантаження та стрес для організму був мінімальній, це і дозволяє проводити якнайменше часу в стаціонарі. Вчасне лікування дозволяє уникнути інколи й фатальних ускладнень для жіночого організму.

Нагадуємо, що викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за телефоном +38 (048) 752-90-00. Або ви можете звернутись безпосередньо у приймальне відділення Odrex за звичною вам адресою: Розкидайлівська, 69/71.