Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Невідкладна травматологія: сучасні технології, швидкість та активність щонайшвидше. Інтерв’ю ортопеда-травматолога Костянтина Палагнюка в ефірі 7-го каналу

Невідкладна травматологія від того так й має таку назву, адже після отримання травми потрібно щонайшвидше отримати кваліфіковану допомогу. Вчасна іммобілізація, знеболення чи навіть операція сприяють відновленню та поверненню до звичного життя, без обмежень. Про те, як діяти після отримання травми, та які є сьогодні методи лікування, в етері 7-го каналу розповів керівник напрямку ортопедії та травматології Медичного дому Odrex — Костянтин Палагнюк.

Є пацієнти, які після травм потребують ургентних операцій. Для цього потрібно мати необхідне оснащення, швидку діагностику, кваліфіковані кадри, якісні матеріали та досвід. Все це є у відділенні ортопедії та травматології Медичного дому Odrex. Уміння працювати за сучасними стандартами дозволяє нашим пацієнтам починати реабілітацію вже наступного дня після операції, повернутись до активного або спортивного життя. Тому що травма не має бути перепоном чи моментом, після якого життя зупиняється. Костянтин Валентинович розповів, яким чином обирають метод діагностики, та чому так необхідне комплексне лікування. Також у відео ви знайдете відповіді на наступні питання:

• Еластичні бинти, заморозки, знеболювання: це ефективно? Як розпізнати межу, коли справитись можна самостійно?
• Якого лікування потребують пошкодження сухожиль та зв’язок, чи є це невідкладним станом?
• Скільки часу зазвичай пацієнт проводить у стаціонарі?
• Металева конструкція обмежує пацієнта в якихось заняттях: чи можна крутити педалі, бігати та плавати?

Дізнатись більше про ортопедію та травматологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/ua/specialists/palagnyuk-konstantin-valentinovich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.