Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Неврологічні стани та стрес у війну. Інтерв’ю невролога Олени Щербак

Життя в умовах постійного стресу, переживань, емоційного болю та страху впливає на нашу психіку, а з нею, і на фізичний стан. Більшість таких проявів, як біль: головний чи у м’язах, запаморочення, переднепритомність, слабкість, відсутність сил свідчать здебільшого про тривожний розлад. Ситуація повторюється день у день — і потребує медичного контролю. Імовірність магічного зникнення проблеми замала, а на нас ще чекає багато років щасливого майбутнього.

Невролог Олена Щербак долучилась до програми «Консиліум» на Першому міському каналі, щоб розповісти, де ця межа між нормальним станом та тим, який несе шкоду здоров’ю. Разом з ведучою програми Тетяною Косенко поговорили на такі теми:

• Як впоратись з головним болем, якщо немає медикаментозних засобів?
• Спина та поперек: чим спричинені больові відчуття, та як їх приборкати?
• Люди з епілепсією: які мають бути розпізнавальні знаки, аби оточення могло надати допомогу?
• Яка наявність необхідних препаратів для груп людей, що максимально залежні від медикаментів? Де та як шукати ліки в Україні та за кордоном?
• Умови для сну: які базові речі ми можемо зробити, аби поспати поміж повітряними тривогами?

Детально відповіді на ці та інші питання дивіться відеосюжеті.

Нагадаємо, що Медичний дім Odrex працює цілодобово, відкрито поліклінічний прийом, усі невідкладні служби виконують свою роботу, підготовлені операційні та стаціонар. Звичайно, сформовані всі умови для безпеки.

Записатись на консультацію невролога ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.