Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Низька температура тіла. Консультує сімейний лікар Odrex — Олександра Шмуратко-Юрченко

Температура тіла — це показник нашого здоров’я. З дитинства нам відомо, що нормальна температура тіла — це 36,6 градуси, і якщо на градуснику інший показник, значить, ми захворіли. Та чи це справді так? Висока температура тіла — це захисна реакція організму, яка допомагає імунній системі боротись з вірусами, бактеріями та іншими збудниками інфекції. Та з якої відмітки температура — справді висока?

А що робити, коли температура тіла нижче від норми? Про це з журналістами Першого міського каналу говорила сімейний лікар Медичного дому Odrex — Олександра Шмуратко-Юрченко.

Зокрема, Олександра Вікторівна відповіла на такі питання:
• Яка температура тіла вважається нормальною?
• Чи потрібно турбуватись, якщо температура тіла знижується?
• Які природні фактори можуть тимчасово знизити температуру людини?
• Що робити, якщо низька температура тіла спостерігається довгий час?

Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

Записатись на консультацію до Олександри Шмуратко-Юрченко ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/shmuratko-yurchenko-aleksandra-viktorovna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.

З Олександрою Вікторівною ви можете укласти декларацію за програмою НСЗУ, для цього ви можете звернутись до відділу продажу за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71. Детальніше про те, як укласти декларацію, читайте на сайті: https://odrex.ua/department/nszu/