Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Нові випробування приватної медицини. Інтерв’ю генерального директора Odrex Тіграна Арутюняна в ефірі 7-го каналу

За кілька днів Odrex відзначатиме своє 9-річчя. Кожен крок має значення, адже наша ціль — ваше здоров’я, а що може бути цінніше за це? В етері «‎Світло на 7-му з Тетяною Милимко» разом з генеральним директором Медичного дому Odrex — Тіграном Арутюняном обговорювали випробування, які життя, реформи, влада та доля нам посилає.

На момент появи COVID-19 в Україні Odrex вже досить міцно стояв на ногах, та його команда не могла пройти повз цю масштабну проблему. Ставши однією із перших приватних компаній, які боряться з ковідом, потрібно було з нуля організовувати роботу: безпечну, якісну та таку необхідну суспільству. Час рухається невпинно, число вилікованих пацієнтів росте, але емоційно медикам все ж так складно, як і з першою появою хвороби. Проте сьогодні ми набагато сильніші, ніж до пандемії. Як це було — дивіться детальніше у відео.

Під час інтерв’ю обговорили:

• Складнощі нової хвилі та адаптація медичного персоналу.
• Вакцинація: приклад, зважене рішення та оточення однодумців.
• Коли держава покриває лікування пацієнтів: робота з НСЗУ.
• Odrex, як навчальна база: турбота про майбутнє вже сьогодні.
• Нові підкорення вершин до першого великого ювілею Медичного дому.

Багато цікавих тем, погляд зі сторони організації процесів та прочинені двері до залаштунків Медичного дому Odrex — дивіться в інтерв’ю 7 каналу.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. А також на сайті https://odrex.ua