Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новий апарат для проведення комп’ютерної томографії в Odrex

Наприкінці минулого року ми анонсували відкриття нового приймального відділення та запуск в роботу нового КТ в рентген-діагностичному відділенні.

В новому відео ми пропонуємо вам зазирнути за лаштунки і подивитись, як відбувається збір і встановлення апарату для проведення комп’ютерної томографії.

Новий комп’ютерний томограф є одним з найпотужніших на півдні України. Дуже важливо, що цей апарат мінімізує променеве навантаження на пацієнта — особливо тепер, коли кількість досліджень в зв’язку з пандемією збільшилась.

З двома КТ ми готові приймати значно більше пацієнтів. Новий апарат також надає змогу проводити діагностику більшому спектру пацієнтів — від педіатричних до баріатричних вагою до 200 кілограмів.

Нагадуємо, що КТ в Odrex на Розкидайлівський можна зробити щодня і цілодобово, включаючи вихідні дні, за попереднім записом. Комп’ютерний томограф призначений для діагностики:

• голови (головного мозку, придаткових пазух носа і орбіт, кісток лицьового черепа, скроневих кісток),
• м’яких тканин шиї,
• грудної клітини (легені і середостіння, скринінг коронарного кальцію),
• черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу (печінка, селезінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, органи малого тазу, нирки і наднирники, сечовидільної тракт, заочеревинного простору, органи грудної та черевної порожнини),
• верхніх кінцівок (плечовий суглоб, ліктьовий суглоб, променезап’ястковий суглоб, кисть, м’які тканини верхньої кінцівки),
• нижніх кінцівок (тазостегновий суглоб, колінний суглоб, гомілковостопний суглоб, стопа, кістки тазу, м’які тканини нижніх кінцівок),
• хребта (шийний відділ, грудний відділ, попереково-крижовий відділ, крижі і куприк).

Записатись на діагностику можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/diagnosis/kompyuternaya-tomografiya-kt/ або за номером +38 (048) 730-00-30.