Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новий ЛОР-комбайн в Медичному домі Odrex

Нещодавно в арсеналі отоларингологів Медичного дому з’явився новенький ЛОР-комбайн Chammed XU1 Smart, розроблений для комфорту лікаря і пацієнта. Це мобільна стійка з необхідними для роботи отоларинголога інструментами та пристроями, яка застосовується для амбулаторного прийому та діагностики.

За допомогою ендоскопічної установки проводиться відео діагностика аденоїдів у дітей, поліпозу порожнини носа у дорослих, діагностика глибоких відділів глотки — голосових зв’язок. Також апарат використовує хірург-онколог голови та шиї для діагностики доброякісних і злоякісних новоутворень носоглотки та гортані.

Пристрій дає можливість зробити «зозулю» (промивання носа по Проетцу), зрошення носа, вуха і глотки та можливість м’яко очистити слухові проходи від сірчаних пробок та патологічного вмісту шляхом струменя розчину або відсмоктування.

На фото отоларинголог Анастасія Гонорацька випробує можливості нового ЛОР-комбайну. Устаткування виготовлене з використанням сучасних технологій та матеріалів і являє собою портативну ендоскопічну систему, за допомогою якої під час діагностики на екрані відображається максимально чітке зображення.

Отоларингологи Медичного дому Odrex забезпечують повний комплекс медичних послуг з діагностики та лікування захворювань вуха, горла і носа. Наші лікарі не призначають непотрібних обстежень та аналізів, дотримуються принципів доказової медицини та використовують в роботі найсучасніше обладнання.

Ви можете звернутись за консультацією у відділення отоларингології Odrex з наступних захворювань: ангіна, гайморит, доброякісні пухлини порожнини носа, злоякісні пухлини порожнини носа та гортані, кісти навколоносових пазух, ларингіт, мастоїдит, отит (звичайний або гнійний), отомікоз, нежить, синусит, склерома, тонзиліт, трахеїт, туговухість, фарингіт, хропіння.

Детально про відділення отоларингології Odrex.

Записатись на консультацію отоларинголога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.