Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новий сімейний лікар Поліклініки всієї сім’ї Odrex в Райдужному — Малиновська Наталія

Друзі, з радістю повідомляємо вам, про те, що до команди лікарів Поліклініки всієї сім’ї Odrex в Райдужному долучилась сімейний лікар, педіатр — Малиновська Наталія Олександрівна.

В Медичному домі Odrex ви можете укласти декларацію з лікарем Малиновською за програмою НСЗУ.

Як говорить Наталія Олександрівна, ставши вірним і надійним другом сім’ї, мала за честь бути першим лікарем у житті багатьох своїх маленьких пацієнтів. Відомо, що в сім’ї, де народилась дитина, важливим і першочерговим завданням педіатра є професійна допомога «новоспеченим» батькам, в яких виникає багато питань і ще більше страхів, щодо їхньої крихітки.

Основним завданням у роботі Наталії Малиновської є вчасно, а головне компетентно відповідати на питання: «Що робити?» для пацієнтів будь-якого віку та дати чітко зрозуміти, коли бити тривогу, а коли заспокоїтись та зачекати.

Основні напрямки діяльності Наталі Олександрівни:
• Амбулаторний прийом: первинний огляд, постановка первинного діагнозу, діагностика на поліклінічному рівні (первинна ланка), призначення лікування, нагляд пацієнта в динаміці.
• Планові профілактичні огляди.
• Планування, проведення профілактичних щеплень, спостереження за реакцією організму після щеплень.
• Навчання основним принципам виховання здорової дитини, раціонального харчування, загартовування, здоровому способу життя.
• Проведення отоскопії.

Наталія Олександрівна закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю педіатрія та сімейна медицина.

Лікар Малиновська регулярно бере участь у науково-практичних конференціях, є членом Асоціації педіатрів України, а загальний стаж роботи Наталії Олександрівни — більше 13 років..

Детально про укладення декларації з сімейним лікарем ви можете прочитати на нашому сайті.

Записатись на консультацію до Наталії Олександрівни ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номером +38(048) 730-00-30.