Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новий зимовий сезон — старі проблеми: як зберегти імунітет, вуха, горло та ніс. Інтерв’ю Алли Осадчук та Владислава Терлецького

У нашому регіоні зима й справді не найсуворіша, тому ми зазвичай ставимось до неї несерйозно. А це ніби світський сезон для вірусів та респіраторних захворювань. Як зберегти гарне самопочуття, коли одягати шапку, та як підтримувати організм протягом року, розповіли спеціалісти Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова: завідувачка Поліклінікою, сімейний лікар Алла Осадчук разом з отоларингологом Владиславом Терлецьким.

Людський організм та імунітет — дуже складні структури, але потребують абсолютно простих речей: вживати овочі та фрукти, прогулюватись на свіжому повітрі, одягатись, якщо мерзнете, пити достатньо води й рухатись. Простіше вже й бути не може. Якщо все необхідне буде у балансі, організм витримає багато ударів зовні від вірусів, бактерій чи хвороб. Алла Михайлівна та Владислав Олегович дали багато простих, але корисних порад, аби цієї зими ми не хворіли. Обговорили наступні питання:

• Чи є авітаміноз причиною зимових хвороб?
• Який ефект від холодного повітря та зниження температури, якщо нехтуємо головними уборами?
• Втома, сонливість, головний біль: коли варто перестати списувати це на зиму та звернутись за допомогою?
• Імуностимулятори, вітаміни, БАДи: які принципово важливі речі потрібно враховувати, приймаючи їх?
• Носові краплі та спреї допоможуть взимку, або як боротись із сухістю носа?

Детальніше — дивіться в інтерв’ю.

Дізнатись більше про Поліклініку всієї сім’ї Odrex на Сахарова та її спеціалістів: https://odrex.ua/ua/department/saharova/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/ua/app/, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00- 30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.