Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новорічне привітання від Олени Усенко в проекті «Люди-2020»

Минулого року Олена Усенко стала однією з тих лікарів, які вимушено змінили свій профіль. Зараз вона завідувачка відділення респіраторних захворювань, її робочий день проходить у захисному костюмі, респіраторі, окулярах, але надії на те, що пандемія відступить, все ж не покидають лікарку.

У проекті 7-го телеканалу «Люди-2020» Олена Анатоліївна розповіла, чому лікарям вдається прокидатись зранку та повертатись на робочі місця попри страх. Звичайно, завдяки спільним зусиллям.

За весь час роботи відділення респіраторних захворювань тут пролікувалось близько 2 тисяч людей. Цікаво, що пацієнти під час лікування бачать лише очі медиків, але їм дуже хочеться дізнатись, як виглядає людина, яка є їхнім рятівним жилетом. Олена Анатоліївна каже: пацієнтів дивує, як багато молодих людей тут працює.

Новий рік стовідсотково приготував нам безліч цікавого та неочікуваного. А привітання від Олени Анатоліївни дивіться у відео.

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Як і колл-центр Медичного дому Odrex, звернутись можна за номером +38 (048) 730-00-30.