Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новорічні історії Медичного дому Odrex. Серія 12: відділення ортопедії та травматології

Герої чергового випуску нашого відеоблогу, спеціалісти відділення ортопедії та травматології Медичного дому Odrex, ортопеди-травматологи Родіон Ткачов, Василь Фізор та Руслан Велієв, розповідають про загальні успіхи за рік та вітають всіх зі святами!

За минулий рік у відділенні ортопедії та травматології було виконано більше 700 хірургічних операцій, а вік наших пацієнтів починався від 5 і до 90+ років.

Відділення ортопедії та травматології Odrex об’єднує лікарів з великим досвідом в ортопедії та травматології, що навчались та стажувались в Україні та за кордоном. Для надання більш якісної та повноцінної допомоги пацієнтам лікарі відділення готові до прийому пацієнтів щоденно і цілодобово.

Травматологічні операції, встановлення ендопротезів та металоконструкцій в Медичному домі Odrex здійснюються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Під час процедури контролюються і виводяться на монітор всі параметри життєдіяльності пацієнта, що допомагає швидко усувати можливі ускладнення і реагувати на непередбачені ситуації.

Нагадуємо, що записатись на прийом лікаря в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номером +38 (048) 730-00-30.