Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новорічні історії Медичного дому Odrex. Серія 5: кабінет забору аналізів

В черговому випуску нашого відеоблогу медичні сестри кабінету забору аналізів Вікторія Шевченко, Ілона Соловей, Олена Гринюк, Людмила Датій та Вікторія Дмитришина розповідають про свою роботу та вітають всіх з наступаючими святами!

За минулий рік наші медичні сестри провели понад 180 тисяч зборів матеріалів для аналізів. Під час своєї роботи медсестри зустрічають різних людей, але незважаючи на це вони вміють знаходити підхід до кожного пацієнта, роблячи процес забору більш приємним і нестрашним.

• Нагадуємо вам про те, що записатись на ПЛР-тест можна на сайті.
• Здати експрес-тест на антиген до COVID-19 можна в кабінеті забору аналізів Медичного дому Odrex без запису, якщо ви не маєте симптомів або в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71 при наявності симптомів.
• Якщо ви не маєте симптомів, здати експрес-тест на COVID-19 можна в кабінеті забору аналізів за адресою: Розкидайлівська, 69/71, 1 поверх корпусу А, без запису. Якщо маєте симптоми — в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71. Результат експрес-тесту готовий за 30 хвилин після забору матеріалу.
• Здати ІФА-тест на антитіла IgG, IgM та IgА можна в кабінеті забору аналізів будь-якого відділення без запису, якщо ви не маєте симптомів. Здати ІФА-тест на антитіла IgА, IgM можна в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71, на 10 день після появи симптомів. Якщо ви не маєте симптомів, здати тест на IgG можна в кабінеті забору аналізів за адресою: Розкидайлівська, 69/71, 1 поверх корпусу А, без запису.