Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Центр догляду Odrex за людьми поважного віку чи людьми з обмеженими можливостями

Дуже боляче, коли сім’ї розділяються через війну. Наше завдання зараз — подбати про тих, хто залишився в Одесі. Багато людей поважного віку не можуть залишити місто з родичами, через те, що переїзд буде для них вкрай важким фізично або просто неможливим.

Тож ми запускаємо послуги геронтологічного центру та центру догляду для людей з обмеженими можливостями на час війни. Це стаціонар, де ваші близькі зможуть залишатись в безпеці. Це не госпіталізація і не передбачає власне лікування, проте це догляд та турбота в комфортному та безпечному місці.

  • Ми турбуємось про безпеку: обладнані власним бомбосховищем, персонал подбає про швидку евакуацію тих, хто самостійно пересувається, і тих, хто має обмеження.
  • Забезпечимо комфортне перебування, як завжди в Медичному домі: функціональне медичне ліжко з пультом, окремі душові, телевізор, інтернет, гарна компанія.
  • Терапевт проведе огляд та надасть базові рекомендації.
  • Наш дбайливий середній та молодший медичний персонал має значний досвід догляду за особливо вразливими категоріями пацієнтів: тими, хто використовує інвалідний візок або залишається в ліжку, або не може рухати окремими частинами тіла без допомоги, тими, хто має хворобу Альцгеймера або інші захворювання, що негативно впливають на ментальний стан, тощо.
  • Ми знаємо все про попередження падіння та профілактику пролежнів — бо належати пролежень чи впасти можна за дуже короткий час, а от лікування може бути тривалим і виснажливим.
  • І, головне, опікуватись людьми поважного віку будуть в багатопрофільній клініці — а це означає цілодобовий доступ до медичної допомоги.

Люди похилого віку залишаються ізольованими, війна ускладнює для них доступ до послуг та допомоги, яка їм потрібна. Для них може бути важко дістатися до ринків або пунктів роздачі їжі, а гуманітарна допомога не завжди задовольняє особливі потреби у харчуванні. Проблеми з пересуванням та інші обмеження ставлять їх під більший ризик травм і ушкоджень.

Тривога та невизначеність непропорційно сильно впливають на здоров’я літніх чоловіків і жінок. У кризовій ситуації можуть загострюватись і стати небезпечними для життя хронічні стани здоров’я. З такими ж наслідками стикаються люди з обмеженими можливостями, особливо діти. Тож подбаємо про них разом.

Дізнатись про умови розміщення в Медичному домі Odrex можна за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Ми продовжуємо працювати 24/7, проводимо екстрені операції, госпіталізуємо до стаціонару та приймаємо поранених. Приймальне відділення на вул. Розкидайлівскій, 69/71 цілодобово надає екстрену допомогу пацієнтам будь-якого віку: по самозверненню та через всі служби швидкої допомоги.

Все буде Україна 🇺🇦