Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Обстеження вагітності: УЗД та КТГ в Медичному домі Odrex

Вагітність — це чудовий та хвилюючий період у житті кожної жінки. У цей період життя жінки наповнюється новим змістом та відчуттями. Внутрішнє переповнена любов’ю та радістю вагітна жінка перебуває у світлому очікуванні справжнього дива — народження дитини.

Період вагітності наповнений емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю. І ми дуже раді, що тепер будемо поруч із нашими пацієнтками у цей період.

З радістю повідомляємо вам, що в Медичному домі Odrex тепер можна пройти обстеження під час вагітності: УЗД та КТГ. Вже зараз ви можете записатись на дослідження до акушер-гінеколога, лікаря УЗД — Вікторії Буйнової.

Жіноча консультація в Odrex — це комплексна пренатальна діагностика з використанням сучасних технологій: комбіновані скринінги, УЗД з можливістю 3D та 4D, допплерометрія, кардіотокографія (КТГ), біофізичний профіль плода (БПП), дбайливий персонал та місце, куди приємно повертатись.

Незабаром Жіноча консультація в Odrex запропонує комплексні програми спостереження вагітності, слідкуйте за анонсами.

Повноцінна турбота про себе в період вагітності, чітке дотримання всіх рекомендацій лікарів, своєчасне проходження планових обстежень допоможе вам зберегти своє здоров’я та здоров’я майбутньої дитини.

Записатись на діагностику, моніторинг плода та консультацію ви можете у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.