Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Odrex Pediatric Urology Meeting. Репортаж Думська ТВ

У вересні в Medical Hub Odrex пройшла Перша відеоконференція дитячих урологів України з міжнародною участю Odrex Pediatric Urology Meeting.

У конференції брали участь дитячі урологи, дитячі хірурги, дитячі нефрологи та інші фахівці, задіяні в лікуванні дітей з урологічними захворюваннями.

У фокусі конференції, яка проходила у онлайн та офлайн форматах, були вроджені аномалії сечових шляхів, захворювання зовнішніх статевих органів та нейрогенний сечовий міхур, також на конференції був представлений передовий досвід найдосвідченіших практикуючих вітчизняних та закордонних дитячих урологів.

Про актуальні питання дитячої урології та важливість проведення даної конференції репортерам телеканалу Думська ТВ розповіли:
• Дмитро Чеканов — дитячий хірург, дитячий уролог, лікар вищої категорії Медичного дому Odrex;
• Дмитро Шевчук — дитячий уролог, дитячий хірург, завідувач відділення в КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня»;
• Федір Костєв — завідувач кафедри урології та нефрології ОНМедУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор;

Більш детально дивіться в репортажі Думська ТВ.

Нагадуємо вам, що дитячий хірург Дмитро Чеканов виконує весь спектр оперативних втручань в дитячій хірургії та урології, в тому числі — малоінвазивні.

Записатись на консультацію Дмитра Чеканова ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайт https://odrex.ua/specialists/chekanov-dmitrij-yurevich/ або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.