Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Odrex Pediatric Urology Meeting

24 та 25 вересня в Medical Hub Odrex у онлайн та офлайн форматах пройшла Перша відеоконференція дитячих урологів України з міжнародною участю Odrex Pediatric Urology Meeting.

Взяли участь у конференції дитячі урологи, дитячі хірурги, дитячі нефрологи та інші фахівці, задіяні в наданні допомоги дітям з урологічними захворюваннями.

Під час дводенної конференції ми обговорили питання, пов’язані з вродженими аномаліями сечових шляхів, захворюваннями зовнішніх статевих органів та з проблемою нейрогенного сечового міхура. Також ми розглянули тему оновлення сучасної імплементації протоколів діагностики та лікування дитячих урологічних захворювань на теренах України, та мали змогу спостерігали за проведенням операції в прямому етері.

Про актуальні питання дитячої урології та важливість проведення даної конференції в нашому відео розповідають:
• Дмитро Шевчук — дитячий уролог, дитячий хірург, завідувач відділення в Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні;
• Дмитро Чеканов — дитячий хірург, дитячий уролог, лікар вищої категорії Медичного дому Odrex;
• Максим Пономаренко — дитячий уролог, лікар ультразвукової діагностики Медичного центру «Добробут»;
• Федір Костєв — завідувач кафедри урології та нефрології ОНМедУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор;

Більш детально дивіться в нашому відео.

Нагадуємо вам, що дитячий хірург Дмитро Чеканов виконує весь спектр оперативних втручань в дитячій хірургії та урології, в тому числі — малоінвазивні.

Записатись на консультацію Дмитра Чеканова ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайт https://odrex.ua/specialists/chekanov-dmitrij-yurevich/ або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.