Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Odrex став медичним партнером «Чорноморця»: відтепер лікарі клініки дбають про здоров’я спортсменів

Триває Українська Прем’єр-ліга з футболу. Нещодавно в рамках 11-го туру «Чорноморець» зіграв з «Динамо». На нашу думку, обидві команди на напруженному футбольному «двобої» проявили себе гідно, але все ж кияни здобули перемогу над «моряками».

В 13-му турі стадіон «Чорноморець» знову приймав гостей: грати з одеситами приїхали футболісти ФК «Львів». На цей раз успіх був у руках господарів. Вітаємо гравців «Чорноморця» з блискучою перемогою з рахунком 2:0!

Партнером клубу на матчах виступає Медичний дім Odrex. На грі з киянами про здоров’я спортсменів дбали фельдшер Григорій Плингей, лікарка Юлія Галущенко та водій Микола Хапокниш, з львів’янами – фельдшер Іван Горейда, лікар Олександр Коваленко та водій Андрій Войнович. Відтепер фахівці Odrex супроводжуватимуть усі матчі клубу на стадіоні, щоб в разі чого вчасно надати медичну допомогу гравцям.

Принагідно подякуємо бійцям ЗСУ за можливість проводити матчі в безпеці!

Нагадуємо вам, що невідкладну допомогу ми надаємо цілодобово. Приймальне відділення на Розкидайлівський, 69/71 приймає по самозверненню або через будь-яку швидку допомогу. Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.