Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Олександр Айзенгарт — спікер міжнародної науково-практичної баріатричної конференції 4th Odrex Bariatric Meeting

Продовжуємо знайомити вас зі спікерами Міжнародної науково-практичної баріатричної конференції 4th Odrex Bariatric Meeting, яка пройде 4 та 5 вересня в Medical Hub Odrex. Олександр Айзенгарт — баріатричний хірург, доцент, магістр громадського здоров’я, член Американської колегії хірургів (Гейнсвілл, Флоріда, США).

Реєстрація на онлайн-участь у конференції за посиланням: https://bit.ly/2Z7dKih

Олександр Айзенгарт — експерт в області лікування ожиріння у дітей і підлітків та баріатричної хірургії пацієнтів, які очікують пересадку органів.

На конференції доктор Айзенгард прочитає доповіді на теми:

• Кровотечі в баріатричної хірургії, шляхи запобігання та вирішення (Online Surgery Discussion)
• Ефективна стратегія боротьби з дитячим ожирінням. Досвід США

Доктор Айзенгарт отримав медичну ступінь в Медичній школі Університету Мічигану в Енн-Арбор. Закінчив резидентуру по загальній хірургії в медичному центрі Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Він пройшов спеціальну підготовку по поглибленій лапароскопічній, метаболічній і баріатричній хірургії в медичному центрі Седарс-Синай в Лос-Анджелесі. Також служив командиром в медичному корпусі Військово-морського флоту США в чині лейтенанта. Доктор Айзенгарт був головним хірургом у військово-морській лікарні США в Кемп-Пендлтоні і завідувачем відділенням військово-морської лікарні США в Йокосуке, Японія.

Доктор Айзенгарт сертифікований в Американській раді хірургії і є членом Американської колегії хірургів. Він також є членом Американського товариства шлунково-кишкових і ендоскопічних хірургів, Товариства хірургії травного тракту і Хірургічного суспільства Наффцигера.

З повною програмою конференції ви можете ознайомитися за посиланням: https://hub.odrex.ua/afisha/4th-odrex-bariatric-meeting/