Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Онкологічне відділення Odrex

Команда відділення онкології Odrex — кваліфіковані фахівці з багаторічним професійним стажем, що володіють усіма сучасними методиками лікування, працюють за міжнародними стандартами і протоколами та проводять лікування сертифікованими препаратами кращих світових виробників.

У відділенні пацієнти перебувають у комфортних палатах амбулаторно або стаціонарно, а схема лікування кожного випадку визначається з урахуванням конкретної клінічної ситуації мультидисциплінарною командою на Tumor board.

Пацієнтам відділення проводять комплексні дослідження організму та можуть проводитися всі види хірургічних втручань і, якщо виникає необхідність, може надаватися паліативна допомога та терапія болю.

Повний огляд роботи онкологічного відділення Медичного дому Odrex — в нашому новому відео. Про можливості лікування нам розповіли:

• завідувачка відділенням онкології, клінічний онколог Світлана Стороженко,
• клінічний онколог, хіміотерапевт Марина Бєлоцерковська,
• хірург голови та шиї, онколог Ігор Бєлоцерковський,
• клінічний онколог, хіміотерапевт Ольга Кузнецова.

Лікарі відділення онкології Медичного дому Odrex спеціалізується на лікуванні пацієнтів з будь-якими видами онкопатології, за винятком дитячої онкології, а в області гематології ми займаємося тільки лікуванням пацієнтів з лімфомами.

Детально про відділення онкології в Odrex читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/department/oncology/

Записатися на консультацію клінічного онколога, в тому числі — онлайн, можна за номером +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті https://odrex.ua/