Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Ожиріння: ступені, причини та лікування. Консультує завідувач хірургічним відділенням №2, баріатричний хірург, хірург-онколог Odrex — Андрій Фомін

В сучасному світі багато людей стурбовані проблемами ожиріння. Ми слідкуємо за вагою, рахуємо калорії, займаємось спортом та ведемо здоровий спосіб життя. У той самий час кількість людей, які страждають від надмірної ваги щоденно збільшується. Ця проблема досягла масштабів епідемії та стосується зараз усіх вікових груп населення.

Розвитку ожиріння сприяють, зокрема, надмірне споживання їжі, малорухливий спосіб життя та порушення обміну речовин. Про причини виникнення захворювання, ступені ожиріння та лікування у інтерв’ю Головного медичного каналу розповів завідувач хірургічним відділенням №2, баріатричний хірург, хірург-онколог Медичного дому Odrex — Андрій Фомін.

Зокрема, під час інтерв’ю Андрій Віталійович відповів на такі питання:
• Що таке ожиріння?
• Які основні симптоми ожиріння?
• Які бувають ступені ожиріння?
• Що таке індекс маси тіла і як його розрахувати?
• Основні причини ожиріння?
• Які існують методи лікування ожиріння?

Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

Дізнатись більше про лікування ожиріння та метаболічних розладів в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/ua/department/klinika-lecheniya-ozhireniya/

Записатись на консультацію баріатричногго хірурга в Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ua/specialists/andrii-fomin/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Головний медичний канал: https://www.youtube.com/glavmed
Оригінал відео: https://www.youtube.com/watch?v=hBlHOssLYhk