Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

П’ять років Швидкій допомозі Odrex

Сьогодні свій ювілей, п’ять років, святкує служба Швидкої допомоги Медичного дому Odrex. Наразі в службі Швидкої Odrex працює понад 60 фахівців. А за п’ять років загальний пробіг наших надсучасних реанімобілів склав майже 1,5 мільйона кілометрів — це понад 32 оберти навколо Землі по екватору та понад 100 разів подоланих відстаней від Північного до Південного полюса. Наймолодшому нашому пацієнту було всього 2 дні, а найстаршому — 101 рік.

Ми дуже пишаємось працівниками нашої Швидкої допомоги, адже це — досвідчені професіонали, які щоденно і цілодобово стоять на сторожі здоров’я наших пацієнтів. Спеціалісти, які працюють у Швидкій Odrex мають великий досвід роботи в екстрених службах та здатні, у разі необхідності, надати якісну невідкладну допомогу.

Багато працівників Швидкої допомоги Odrex стали до лав Збройних сил України з початком повномасштабного вторгнення і щодня наближають нашу перемогу, рятуючи життя наших захисників.

Наша служба швидкої допомоги хоч і вельми досвічена, але й юна. А от витоки історії Швидкої допомоги сягають дуже глибоко — і завжди були пов’язані зі складними часами. У Римській імперії вперше з’являється що-небудь подібне до сучасних бригад екстреної медичної допомоги: групи капсаріїв, вправних медичних спеціалістів, чиєю основною метою було забезпечення першої медичної допомоги прямо на полі бою та транспортування поранених до госпіталів. Уже в I столітті римлянами була налагоджена ефективна система медичної підтримки, і на протязі багатьох століть у світі не було подібної ініціативи.

У XI столітті з’явився орден, який пізніше став відомий як орден Госпітальєрів. Він брав участь у хрестових походах і включав в себе підрозділ братів-лікарів, які активно допомагали на полі бою та надавали медичний догляд пораненим, відправляючи їх до лікарень. І тільки в XVIII столітті були розроблені і впроваджені в дію відомі «летючі амбуланси», що можна вважати прототипом сучасних швидких медичних автомобілів. Зараз, з кожним роком час приїзду бригади пришвидшується, відстані — збільшуються, а допомога стає більш спеціалізованою. І ми працюємо над цим щодня.

Безмежно вдячні за вашу роботу, вітаємо з днем ​​народження і бажаємо міцного здоров’я і добра!

Нагадуємо вам, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.