Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Перелом обох кісток передпліччя: читайте історію юної пацієнтки Василя Фізора

Десятирічна Кіра поступила в приймальне відділення з переломом руки через невдалі стрибки на батуті. Після огляду стало зрозуміло, що ситуація досить серйозна, тож без операції не обійтись. Втім, максимум делікатності у втручанні дало мінімум післяопераційних наслідків.

Рука у формі зигзагу

«Ми почули голосний крик, вона прибігла, а в неї рука зигзагом, – згадує Олена, мама нашої пацієнтки. – Для мене, як мами, все виглядало катастрофічно».

«Я була з подругою, а коли вона пішла додому, мені стало сумно, і я вирішила пострибати на батуті. Ну і політала!», – пояснює причини того, що сталось, Кіра.

Не вагаючись ані хвилини, батьки відвезли Кіру в Odrex. В приймальному відділенні їй дали знеболювальне та зробили рентген. Після огляду й консультацій педіатра, анестезіолога та хірурга, дівчину відвезли в операційну.

Лікування та відновлення після перелому

В пацієнтки була зламана променева та ліктьова кістка зі зміщенням уламків і з видимою кутовою деформацією. Їй встановили титанові стрижні в кістку після закритої репозиції. На все про все – півтори години. Після операції Кіру відвезли в палату, де вона могла відпочити після важкого дня.

Втручання відбувалось без розрізів – без ушкодження м’яких тканин, судин та нервів – для доступу зробили лише 2 невеликі проколи. Така малоінвазивність забезпечила легкий післяопераційний стан і відновлення – користуватися рукою Кіра змогла одразу після того, як спав набряк та пройшов біль.

«Кіра у нас дуже зібрана. В екстрених ситуаціях злякається, але потім бере себе в руки і діє без паніки. В цей раз саме так і було – ділиться Олена. – Все пройшло без ускладнень, не було ніяких запалень, лише незначний набряк. Ми всім дуже задоволені – і лікуванням, і ставленням. І їжею – сніданок був приголомшливий, як в ресторані».

Операцію проводив ортопед-травматолог, хірург, дитячий ортопед-травматолог Василь Фізор.

Записатись на консультацію Василя Дмитровича ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.