Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Підготовка до школи. Інтерв’ю Наталії Малиновської на 7 каналі

Незабаром почнеться осінь, відкриють свої двері дитячі садочки та школи і діти підуть отримувати нові знання. Шкільна пора — це новий життєвий етап як для дитини, так і для всієї родини. До школи повинні бути готові не тільки ранець, олівці, зошити та підручники, дуже важливо, щоб фізичний й психологічний стан дитини відповідали початку нового життя.

Про підготовку до школи та садочка з ведучими 7 каналу спілкувалась педіатр, сімейний лікар Медичного дому Odrex — Наталія Малиновська.

Зокрема Наталія Олександрівна відповіла на такі питання:
• Які профілактичні огляди і як часто треба проходити дітям в залежності від віку?
• Які щеплення обов’язково мають бути у дитини, яка йде до школи?
• Як підготувати дитину до нового режиму дня?
• Чи можна зробити міцнішим імунітет дитини заздалегідь та чи варто це робити?
• Про які особисті засоби захисту від COVID-19 варто подбати батькам?
• Як зміцнювати імунітет дитини?

Детально відповіді на ці та інші питання дивіться в інтерв’ю.

Наталія Олександрівна веде прийом у Поліклініці всієї сім’ї Odrex в Райдужному, і ви можете укласти декларацію з лікарем Малиновською за програмою НСЗУ.

Детально про укладення декларації з сімейним лікарем ви можете прочитати на нашому сайті: https://odrex.ua/ua/department/nszu/

Записатись на консультацію до Наталії Олександрівни ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex: https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ua/specialists/malinovskaya-nataliya-aleksandrovna/ або у операторів нашого кол-центру за номером +38(048) 730-00-30.