Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Підвищений артеріальний тиск. Консультує кардіохірург, аритмолог Odrex — Олег Бохонко

Підвищений артеріальний тиск, або артеріальна гіпертензія, — фактор ризику, усунення якого має досить серйозне значення з точки зору здоров’я вашого серця. У більшості випадків підвищений артеріальний тиск практично ніяк не проявляється, і його можна виявити, тільки вимірявши самостійно або з чиєюсь допомогою.

На популярні питання про артеріальний тиск журналістам Першого міського каналу відповів кардіохірург, аритмолог Медичного дому Odrex — Олег Бохонко.

Зокрема, під час інтерв’ю Олег Ігорович відповів на такі питання:
• Які показники артеріального тиску вважаються нормальними?
• Чи дійсно погода та продукти харчування можуть впливати на коливання показників тиску?
• Що є профілактикою підвищення артеріального тиску?

Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

Підвищений тиск вважається найбільш поширеною причиною звернення до кардіолога. За даними ВООЗ артеріальною гіпертензією страждає від 20 до 30% зрілого населення світу. З віком ситуація тільки погіршується — більше половини літніх людей старше 65 років мають дане захворювання, а його геморагічні ускладнення, такі як інсульт або інфаркт, найчастіше стають фатальними для людини.

Записатись на консультацію Олега Ігоровича Бохонко ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/oleg-bokhonko/ або за номером +38 (048) 730-00-30.