Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Пильнують і вдень, і вночі. Приймальне відділення святкує день народження

Відділення, де завжди людно, де пильнують навіть тоді, коли всі засинають, де можна зустріти одночасно педіатра, рентгенендоваскулярного хірурга та гінеколога. А також відділення, крізь яке проходять сотні історій людей, які зіткнулись з непередбачуваним та раптовим. Яким би не був виклик, коли він надходить, у відділенні знають, що робити. Навіть якщо стикаються з чимось більш непередбачуваним, ніж будь-коли.

У відділенні екстреної (невідкладної) допомоги приймати рішення і рятувати життя треба, власне, екстрено. І команда блискуче з цим справляється. Сьогодні приймальне відділення Odrex святкує свій персональний новий рік — вже два роки вони працюють на новій локації, але за невеликий вік вже набули солідних досягнень.

  • Лікарі, фельдшери та молодший персонал працює цілодобово без вихідних і приймає дорослих та дітей з абсолютно різними патологіями. Це маленька, але потужна команда під керівництвом Андрія Петровича Усенко.
  • Приймальне відділення здатне пропускати до 100 машин швидкої на добу.
  • Окрім чергових лікарів невідкладних станів допомогу надають й вузькі спеціалісти: терапевт, хірург, анестезіолог, лікар відділення респіраторних захворювань, педіатр, ортопед-травматолог, рентгенолог, лікар УЗД, гінеколог, уролог, невролог, нейрохірург, рентгеноендоваскулярний хірург, судинний хірург, дитячий анестезіолог, отоларинголог, щелепно-лицьовий хірург, дитячий ортопед-травматолог, дитячий хірург.
  • Для визначення точного діагнозу лікарі проводять невідкладні дослідження: КТ, рентген, ЕКГ та УЗД. Також роблять термінові аналізи крові та сечі. Можуть зробити ургентні ін’єкції за необхідністю. Так-так, навіть вночі, у вихідний або святковий день. Якщо пацієнту терміново показана операція, то його теж ніхто не змусить чекати ранку.
  • Наразі щодня зростає захворюваність на грип штаму А, тому надважливо, що Odrex розділяє потоки пацієнтів, і весь персонал підрозділу працює з урахуванням заходів безпеки, також діє електронний адміністратор, який мінімізує контакти. Прямо на місці фахівці роблять тести на COVID-19 та грип.
  • Тут ретельно піклуються про організацію процесів, не тільки медичних. Маршрут пацієнта у клініці чітко продуманий і прописаний так, щоб лікарі не витрачали зайвого часу і якомога скоріше надавали допомогу. Це особливо важливо при тяжких травмах, інсультах чи інфарктах, коли результат лікування залежить від кожної хвилини.
  • До речі, Odrex надає першу допомогу при гострих станах інсульту та інфаркту абсолютно безкоштовно, так як по цих напрямках лікарня законтрактована із НСЗУ.

Допомога у невідкладних станах у приймальному відділенні входить до низки річних програм для сім’ї. Обирати собі або рідним таку програму в якості новорічного подарунка – це найкращий прояв турботи. Детальніше про річні програми медичного обслуговування читайте за посиланням.

Ми вітаємо команду приймального відділення: завідувача Андрія Петровича, лікарів Олександра Коваленко, Маргариту Зуніга-Нуньєс, Олега Чуприненко, старшу сестру Анастасію Руденко та весь середній і молодший персонал, і зичимо їм наснаги для плідної роботи!

Звернутись у приймальне відділення Odrex можна через нашу швидку допомогу за коротким номером 9000, за номером +38 (048) 752-9000, або через звичайну міську швидку за номером 103. Також приймаємо за самозверненням за адресою: вул. Розкидайлівська, 69\71.