Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Пліч-о-пліч: історія про співпрацю лікаря та пацієнтки

Підібрати правильне рішення щодо лікування не завжди вдається з першого разу. Наша пацієнтка, Світлана Уточкіна, довгий час намагалась вирішити свою проблему — біль та обмеження у плечі, але все безрезультатно, доки не потрапила до Odrex. Тут вона разом з ортопедом-травматологом Василем Фізором нарешті змогла повернути звичну рухомість своєму суглобу. Рішенням була артроскопія, на другий день після якої пацієнтка вже могла повноцінно використовувати руку.

З лікарні до лікарні: історія пацієнтки

Біль в області плеча з’явилась близько двох років тому після незначної, як тоді здавалось, травми. З болем почались ходіння по лікарях: зробили МРТ, а далі — уколи, внутрішньосуглобові ін’єкції, пігулки. В одному місці казали розробляти плече, в іншому — ні в якому разі цього не робити. Результату не було. Далі Світлана дізналась про таку операцію, як артроскопія.

«Функції руки вже були обмежені, тому крім болю відчувався й дискомфорт, адже не можеш зробити елементарні речі. Я звернулась до багатьох центрів в Одесі, але допомогти меня там не змогли, а останнього разу направили до Києва. Все ж я вирішила звернутись в Odrex. Він був моєю останньою надією. Тут я не почула відмов, мені запропонували операцію. Мене це навіть здивувало», — розповідає наша пацієнтка.

Застаріла травма — ще не виклик для ортопеда-травматолога

«Пацієнтка потрапила до нас зі стійким порушенням функцій лівого плечового суглоба внаслідок застарілої травми. Діагностика підтвердила, та ми побачили наслідки травми, яку й не вдалось вилікувати медикаментозно. Але ми маємо достатньо досвіду та умінь для лікування. Хірургію виконали артроскопічно через два проколи по 5 мм. І нам вдалось», — каже ортопед-травматолог Василь Фізор.

Артроскопія — малоінвазивний, сучасний та безпечний метод оперативного втручання. Не всі центри мають усі складові для проведення такого лікування плеча, але навчання, кропітка робота та наслідування сучасних тенденцій дозволяють нам проводити таку операцію й на плечовому суглобі. Переваг у такої операції, проти відкритого способу, багато. Це і збереження тканин, і гарний косметичний ефект, а також зменшений больовий синдром та недовге перебування у стаціонарі. А ще важливий момент — швидке відновлення.

Тандем лікаря та пацієнта дорівнює результат

На виписці зі стаціонару лікування не закінчується. Крім обладнання та досвіду хірурга у такому випадку роль грає й відношення пацієнта до відновлення. Сумлінне виконання рекомендацій лікаря та фізична реабілітація сприяє швидкому поверненню функцій руки. Пацієнтка з наступного дня після операції почала розробляти руку, завдяки чому й отримала свій функціональний результат. А вже через тиждень після лікування повністю повернулись усі можливості руки.

Світлана каже, що була здивована, адже наступного дня після хірургії рука стала підійматись та функціонувати. А шоком стало те, що вона сама змогла одягнутись після операції. «Результат вже помітний, потрібно працювати та розробляти руку, але я впевнена, що все вийде. Враження від лікарні теж на це впливають. Задоволена лікарем, а персонал взагалі крутий. Підтримка та допомога на різних етапах лікування — дуже важлива», — поділилась пацієнтка.

Ортопеди-травматологи Odrex приймають з невідкладними станами 24/7. Записатись на консультацію Василя Дмитровича Фізора можна через форму на сайті, через мобільний додаток або за телефоном +38 (048) 730-00-30