Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

ПЛР з визначенням штаму коронавірусу SARS-CoV-2

Дорогі друзі, з 19 квітня в Медичному домі Odrex ви можете здати ПЛР з визначенням конкретного штаму коронавірусу SARS-CoV-2. Наразі таке тестування — досить унікальне для України.

Дане дослідження дозволяє визначити, чи є у людини коронавірус SARS-CoV-2 та дізнатись, на який саме варіант захворювання, або штам, хворий пацієнт. Тест відрізняє «дикий» штам (Уханьський) та 5 нових мутацій з Данії, Британії, Південної Африки, Бразилії, Японії, Нігерії.

Кому і коли потрібно визначати штам коронавірусу?
• для пацієнтів з тяжким перебігом захворювання або нетиповою клінічною картиною,
• для коригування протоколу лікування стаціонарних пацієнтів,
• за власним бажанням, аби точно визначити штам вірусу.

COVID-19 — інфекційне захворювання, що викликане коронавірусом SARS-CoV-2, і на сьогодні існує декілька методів встановлення діагнозу COVID-19, але найбільшу точність має саме ПЛР-тестування.

Результат видається українською мовою, також є можливість отримати результат англійською мовою, з QR-кодом. Вартість тестування — 2000 грн*.

Здати ПЛР-тест з визначенням штамму коронавірусу SARS-CoV-2 ви можете в кабінеті забору аналізів Медичного дому Odrex, якщо ви не маєте симптомів, або в Амбулаторії респіраторних захворювань при наявності симптомів (Розкидайлівська, 69/71). А також в Поліклініках всієї сім’ї Odrex в місті Южне, Чорноморськ та ж/м Райдужний.

Записатись на ПЛР-тест в Odrex ви можете у операторів нашого кол-центру за номером +38 (048) 730-00-30.

*Вартість вказана станом на 15.04.2020 і може змінюватись з плином часу.