Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Подяка хурургам Віталію Русакову та Володимиру Янко від пацієнта

Кожного року в ДТП травмується більше 26 тисяч українців. Один з найскладніших наслідків аварій — це політравма, множинні ураження органів та систем організму, які потребують швидкого та злагодженого реагування.

Саме політравму отримав наш пацієнт Андрій, якій попав до хірургічного відділення №2 з цілим рядом ушкоджень та ускладнень. Але зараз молодий хлопець знов почувається добре — і до лікарні повертається лише на контрольний огляд і з позитивними емоціями.

Днями Андрій разлом із сестрою завітав до Odrex, щоб привітати своїх хірургів — хірурга-ендоскопіста Віталія Русакова та хірурга вищої категорії Володимира Янко. Ми вдячні сім’ї Проскуріних за теплі вітання, і бажаємо їм здоров’я та злагоди.

Яна, сестра пацієнта, залишила відгук, яким ми із задоволенням ділимось:

«Хочу выразить огромную благодарность доктору Русакову Виталию Викторовичу и Янко Владимиру Ивановичу! Спасибо вам за ваше внимание, чуткость, профессионализм и терпение! Профессионалы своего дела! Огромное спасибо всем причастным, кто боролся за жизнь моего брата, Проскурина Андрея Андреевича, после дтп и осложнений. Все сотрудники настолько точно выполняют свои обязанности, очень доброжелательные, энергичные. И когда видишь такое «движение»-от одного этого становится спокойнее, потому что понимаешь, что здоровье пациента находится под чутким контролем медицинского персонала, который сделает все необходимое, чтобы лечение было успешным!»

Дізнатись більше про загальну хірургію ви можете за посиланням.

Нагадуємо вам, що звернутись до нас з приводу ДТП можна цілодобово. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752–9000 зі стаціонарного телефону. Звернутись до приймального відділення Odrex можна за звичною адресою: Розкидайлівська, 69/71.