Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Поліклініку для всієї родини в місті Южне відкрито!

Тут можна знайти свого сімейного лікаря, отримати консультації вузьких спеціалістів: гінеколога, уролога, кардіолога, дерматовенеролога, ендокринолога, гастроентеролога та інших, пройти необхідну лабораторну діагностику чи УЗД. А головна перевага — для цього не потрібно виїжджати з міста Южне. Поліклініка розташована за адресою: вулиця Шевченка, 18/4. Також тут відкрита підстанція Швидкої Odrex.

У Поліклініці працюватимуть наші спеціалісти, які працюють за світовими стандартами діагностики та лікування, слідують принципам доказової медицини та розділяють наші цінності.

Для того, аби ви не переймались за різні дрібниці і ваше лікування було комфортними, ми продумали кожен крок. Завдяки цілодобовому онлайн-запису пацієнтам не потрібно стояти в чергах, а результати досліджень можна отримати швидко і за потреби — в електронному форматі.

Дякуємо за візит заступника міського голови Людмилу Паскаль і ділимось фоторепортажем відкриття.

Наші спеціалісти почнуть приймати пацієнтів з понеділка, 28 вересня. Але ви вже можете записатись на консультацію за телефоном +38 (048) 730-00-30 або в спеціальній формі для запису на сайті.

Швидку допомогу Odrex можна викликати за телефоном 9000.