Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Поліклініці всієї сім’ї в Райдужному вже 7 років!

Рівно 7 років тому адміністратори кол-центру Odrex вперше записали пацієнтів в нову поліклініку в Райдужному. Тоді ми дуже хвилювались, щоб все було на найвищому рівні – бо інші варіанти нас в жодному разі не влаштовували. І у нас вийшло!

Сьогодні Поліклініка всієї сім’ї – базовий центр підтримки здоров’я, який надав допомогу вже близько 40 тисячам пацієнтів. Розповідаємо про наші здобутки за 7 років:

  • Ми надаємо діагностичну та лікувальну допомогу для пацієнтів різного віку.
  • У нас працює денний стаціонар, де доступні основні процедури та ін’єкції.
  • В поліклініці приймають терапевти та педіатри, з якими можна укласти декларації. Це безоплатно, оскільки ми законтрактовані за цим напрямком з НСЗУ, послуги сплачує держава.
  • Також приймають і вузькі спеціалісти: невролог, гастроентеролог, кардіолог, дерматовенеролог, оториноларинголог, акушер-гінеколог, проктолог, уролог, лікар ультразвукової діагностики.
  • У нас працюють сімейні та індивідуальні програми медичного обслуговування на весь рік.
  • Маємо дефібрилятор для екстрених випадків.

Ми виросли кількісно і якісно за ці 7 років. Сьогодні ми вже не хвилюємось, як вперше, але незмінно проявляємо турботу до кожного з наших пацієнтів!

Записатись на консультацію спеціаліста та дізнатись детальну інформацію про послуги можна через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.