Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Пошкодження меніска: історія футболіста Сергія Афанасьєва

Заняття спортом дають людині заряд енергії та позитивних емоцій, сприяють зміцненню імунної системи, захищаючи тим самим нас від великої кількості хвороб.  

В сучасному світі є безліч людей, які щодня займаються спортом для підтримки фізичного та психологічного здоров’я, а для багатьох з них спорт є справою всього життя. Помірні заняття спортом корисні в той час, коли заняття професійним спортом крім здоров’я можуть бути пов’язані з отриманням травм різного ступеню тяжкості.

Пропонуємо вам історію Сергія Афанасьєва, професійного гравця у футбол та пацієнта Odrex, якому була проведена операція ортопедом-травматологом Акраманом Межиевим.

Десять років тому Сергій отримав травму коліна, але весь цей час не зважувався на належне лікування, відкладаючи його «на потім».

В Медичний дім Odrex пацієнт потрапив з довготривалим больовим синдромом у правому колінному суглобі, на консультації був направлений на обстеження, за результатами якого у Сергія виявили пошкодження меніска та кістково-хрящові екзостози.

Сергію була проведена операція з артроскопії, і вже наступного дня він мав змогу самостійно пересуватись та розробляти прооперований колінний суглоб. До професійного спорту пацієнт матиме змогу повернутись вже через місяць після операції, а зараз для підтримки тонусу м’язів він займається на велотренажері.

Бажаємо Сергію скорішого відновлення і яскравих перемог на футбольному полі, дякуємо Акраману Умаровичу та команді операційного блоку за чудову та якісну роботу!

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.