Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Презентація нового реанімобілю Odrex

Маємо чудове поповнення у службі Швидкої допомоги Odrex!

Ми переконані, що українські пацієнти повинні мати доступ до найсучасніших медичних технологій, тож втілили найкращу практику надання екстреної допомоги в нашому новому реанімобілі.

Серед іншого — новий реанімобіль Odrex увібрав в себе півторарічний досвід допомоги пацієнтам з COVID-19, часто — в критичному стані, за сотні кілометрів від лікарні. Саме тому авто має збільшені запаси кисню — 2 балони по 40 літрів, — спеціальну розводку бортового кисню на три уніфікованих роз’єма, а також додаткове місце для менш важких пацієнтів в салоні. Це має критичне значення не тільки під час спалахів пандемії, а і у випадках, коли пацієнта необхідно транспортувати в інший населений пункт, регіон, країну.

Новий реанімобіль представили бригадам Швидкої генеральний директор Odrex Тігран Арутюнян та заступник генерального директора Ксенко Авто Продакшн Олександр Черкашин. А більше про обладнання та можливості реанімобілю розповіла керівник служби Руслана Вороніна. До всього, нова Швидка використовує наступні технології:

  • Приймальний пристрій Eden для носилок з гідропневматичною підвіскою: пом’якшує поштовхи від дорожніх нерівностей, забезпечує транспортування в безпеці і комфорті, гарантує зниження негативного ефекту від вібрації і навантаження на пацієнта при тривалому перевезенні або переміщенні по пересіченій місцевості.
  • Носилки на колесах Sanero, Medirol: витримують вагу понад 250 кг, мають 7 положень висоти, серед яких — положення-антишок.
  • Вакуумний матрац GERMA EasyFix: надійно іммобілізує травмованого пацієнта, та при цьому надає доступ для проведення всіх необхідних маніпуляцій.
  • Дефібрилятор ZOLL M2: надає можливість проводити дефібриляцію, кардіоверсію, кардіостимуляцію, вимірює SpO2 та артеріальний тиск.
  • Апарат штучної вентиляції легень Weinmann Medumat Standart 2: має широкий спектр інструментарію, інвазивні та неінвазивні режими вентиляції (IPPV, CPR, RSI, CPAP, Demand).
  • Реанімаційна сумка з кисневим балоном і набором для реанімації RESCUEPACK Pro 9040, Weinmann.
  • Пульсоксиметр Masimo: визначає точну частоту пульсу і насичення крові киснем в будь-яких ситуаціях, в тому числі при низькій перфузії, тобто зменшенні кровотоку.
  • Пристрій для кісткового доступу: незамінний при відсутності можливості внутрішньовенного доступу.
  • Пристрій для підігріву розчинів.
  • Шприцевий інфузійний насос для введення розчинів в кровоносну систему як під тиском, так і шляхом мікродозування.

Таким чином команди лікарів, фельдшерів і водіїв зможуть допомагати радикально більше, у складніших, критичніших випадках. Все це означає все більше врятованих пацієнтів у майбутньому.

Швидку допомогу Odrex можна викликати за коротким номером 9000. Для цього не обов’язково бути застрахованим або мати річну програму Odrex. Дізнатись більш про Швидку допомогу Odrex.