Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Про спорт та здоров’я. «Консиліум» з аритмологом Олегом Бохонко та ортопедом-травматологом Акраманом Межиєвим

Фізична активність, заняття у спортзалі, йога, групові тренування чи професійний спорт — сьогодні це актуально і досить популярно. Стрункість, гарне самопочуття та чудовий настрій є результатами занять. Але завжди є і друга сторона.

Про те, як тренування впливають на серцево-судинну систему та опорно-руховий апарат, у студії спілкувались лікарі Медичного дому Odrex: кардіохірург та аритмолог — Олег Бохонко, ортопед-травматолог — Акраман Межиєв, ведуча — гінеколог-ендокринолог Інна Цехмейстер. А серед експертів й лікарка-ендокринолог Odrex — Лілія Руських.

Насамперед фізична активність та професійний спорт значно відрізняються за впливом на організм. Нормовані заняття тричі на тиждень допомагають тримати у тонусі свій організм, а разом з правильним харчуванням та уникненням стресів є профілактикою багатьох захворювань. Спорт — це в першу чергу перевантаження, а інколи й виснаження організму. Тим не менш не варто від нього відрікатись — у всьому потрібно знати норму. Тоді й виникне нормальний баланс та гармонія зі своїм тілом та самопочуттям. У проекті «Консиліум» на першому міському каналі Олег Ігорович та Акраман Умарович обговорили якою є норма для різних вікових груп, а також торкнулись таких тем:

• Чому так важливі фізичні навантаження та рухи для серця та суглобів?
• Чи варто звернутися до лікаря, щоб обрати фізичні навантаження, яких зараз неймовірна кількість?
• Чи можна довіряти сучасним гаджетам, які підраховують калорії, кількість кроків, серцебиття та багато іншого?
• Як визначити, що тренування йде саме на користь, а не шкодить, наприклад, літнім людям?

Про це та багато іншого детальніше дивіться у відео.
Записатись на консультацію спеціалістів Odrex можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.