Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Програма «Поліклініка»: послуги, умови, переваги

«Поліклініка» — це 20 послуг від Медичного дому Odrex, якими може скористатись уся ваша родина. Річна програма купується у комплексі з іншими програмами та є розумним рішення для тих, хто дбає про своє здоров’я.

Що ми отримаємо?

За умовами програми можна отримати 20 послуг від Odrex:

  • 5 послуг — рентген, КТ та МРТ без контрасту за призначенням лікаря;
  • 15 послуг — УЗД, ЕКГ, спірографія за призначенням лікаря і консультації вузькопрофільних фахівців 20 спеціальностей, а саме: гастроентеролог, кардіолог, мамолог, невролог, нефролог, офтальмолог, проктолог, пульмонолог, хірург, ендокринолог, дерматовенеролог, гінеколог, ревматолог, алерголог, судинний хірург, уролог, травматолог, отоларинголог, інфекціоніст, торакальний хірург.

Скільки осіб можу включити та де отримаю послуги?

За договором до програми можна включити 9 осіб, тобто три покоління сім’ї: діти, мама, тато, бабусі та дідусі. Додатково можна підключити й інших членів сім’ї або додаткових осіб.

Послуги за договором можна отримати на базі Медичного дому Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71 та в Поліклініках всієї сім’ї, що в житловому масиві «Райдужний», 19/2, в місті Чорноморськ за адресою: вул. 1 Травня, 23 та місті Южне, що на вул. Шевченко, 18/4.

Дізнатись більше про річні програми Odrex, які можна придбати в пакеті з програмою «Поліклініка».

Які є переваги?

Головна перевага — звичайно ж збереження вашого здоров’я. Odrex створює нову систему медицини. Ми наголошуємо на профілактиці та вчасному виявленню захворювань, аби попередити можливі проблеми, ускладнення та перепони, які виникають при пізніх зверненнях. Ми працюємо по-новому: світові протоколи діагностики та лікування, передові партнери в області медичних технологій з усього світу, прозоре ціноутворення та вже понад 8 років власного досвіду.

Ще один приємний презент — лояльність 5% на медичні послуги Odrex на період дії договору.

Якщо у вас з’явились питання, зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80