Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Рак молочної залози. Історія пацієнтки пластичного хірурга, мамолога Володимира Сажієнко

Жовтень – місяць обізнаності про рак молочних залоз, тож маємо привід розказати вам надихаючу історію нашої пацієнтки Любові Миколаївни. І ще раз нагадати – обстежуйтесь регулярно. Раннє виявлення раку значно підвищує шанси на одужання.

У Любові Миколаївни виявили пухлини одразу в обох грудях – одну доброякісну, а іншу – злоякісну. Після зважування всіх «за» та «проти» жінка наважилась на радикальне рішення – видалення обох грудей. Але завдяки сучасним технологіям пластичному хірургу, онкохірургу Володимиру Сажієнку вдалось вирішити проблему без шкоди естетиці: пацієнтці повністю видалили тканини молочної залози, але за технологією голділок мастектомія сформували зі шкіри та жирової клітковини соски з ареолою.

За деякий час Любові Миколаївні встановили імпланти – і знову-таки використали інноваційне рішення – метод препекторальної реконструкції, який передбачає втручання без травмування грудних м’язів. При цьому розмір імплантів попередньо скоригували спеціальними еспандерами, які дозволили отримати бажані форми. Детальніше про лікування дивіться в нашому сюжеті.

Записатись на консультацію Володимира Вячеславовича ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.