Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Реабілітація після COVID-19: кому, скільки та як відновитись. Інтерв’ю реабілітолога Odrex Петра Ковальчука в ефірі телеканалу Думська ТВ

Поки хвилі COVID-19 продовжують змінюватись одна одною важких пацієнтів у лікарнях більшає. Лікування непростий та довгий процес і тим, хто перехворів в умовах стаціонару потрібна певна реабілітація організму. Саме про неї в ефірі Думська ТВ розповів реабілітолог Медичного дому Odrex — Петро Ковальчук.

План реабілітаційних заходів складається окремо для кожного пацієнта, залежно, від перебігу хвороби, порушень функцій організму та потреб. Важливо розпочати ще на етапі лікування. У стаціонарі є умови для відновлення пацієнтів, які мають знаходитись у лежачому положенні. Це значні кроки у процесі одужання та зменшення ускладнень.
Під час ефіру обговорили:
• Які методи використовують для реабілітації пацієнтів з різним перебігом захворювання.
• Які процедури можна виконувати вдома самостійно.
• Коли є потреба знаходитись у стаціонарі.
• Універсальні рекомендації з відновлення після COVID-19.
Детальніше — дивіться в інтерв’ю телеканалу Думська ТВ.

Про напрямок фізіотерапії та реабілітації в Медичному домі Odrex читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/department/physiotherapy/
Записатись на консультацію фізіотерапевта ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/ за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30 або за формою на сайті.