Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Річна програма «Швидка допомога + Невідкладна діагностика»: особливості

Річні програми потрібні для впевненості в медичній допомозі при проблемах зі здоров’ям. Особливо, якщо ви знаете про схильність до виникнення тих чи інших станів. Для таких випадків у Odrex є річна програма «Швидка допомога + Невідкладна діагностика», яка дозволяє бути спокійним за себе та свою родину.

Що входить до програми?

Протягом дії договору ви отримаєте 10 викликів Швидкої допомоги Odrex та два звернення за невідкладною допомогою.

На виклик Швидкої допомоги Odrex протягом 10 хвилин приїжджає бригада досвідчених рятувальників, яка складається з лікаря, фельдшера та водія. Крім того, прибувають вони на реанімобілях вищого класу, яким для комфортного транспортування пацієнта не страшні навіть найглибші ями на дорозі.

Після надання допомоги за необхідності невідкладної діагностики пацієнта транспортують до Медичного дому Odrex. Якщо ж він потребує госпіталізації до стаціонару, то може самостійно обрати медичний заклад.

Лікар бригади Швидкої медичної допомоги Odrex визначає необхідність проведення невідкладної діагностики за підозрою таких життєзагрожуючих станів:
• скелетні травми та ушкодження м’яких тканин,
• черепно-мозкова травма,
• травми внутрішніх органів,
• гострий живіт,
• інсульт,
• кровотечі при гінекологічній патології,
• пневмонія,
• ниркова колька,
• шлунково-кишкова кровотеча,
• інфаркт міокарду.

До невідкладної діагностики за програмою входить МРТ, КТ, рентгенографія та інші дослідження за призначенням лікаря швидкої. Для ургентної діагностики немає таких перешкод, як час доби. А також телеметрична система передачі даних дозволяє передавати інформацію про пацієнта до Odrex, поки він ще знаходиться у Швидкій. Тому на момент прибуття підготовлене все необхідне для пацієнта.

Кого можна включити до програми?

За договором до програми можна включити 9 осіб. За складом сім’ї — це три покоління: діти, мама, тато, бабусі та дідусі. Але є змога включити й додаткових осіб.

Пацієнти, які придбали програму, отримують лояльність 5% на отримання медичних послуг в Медичному домі Odrex.

Медична допомога надається в Медичному домі Odreх, за адресою: вул, Розкидайлівська, 69/71. Придбати програму та отримати послуги можуть усі, хто проживає на території міста Одеса та в радіусі 30 км.

У випадку тривалості виклику Швидкої медичної допомоги понад 90 хвилин, кожні наступні 60 хвилин тарифікуються як окремий виклик швидкої.

Якщо у вас з’явилися питання, зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80

Нагадуємо вам, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.