Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Різдвяна фотозона 2023

Кажуть, що як зустрінеш Новий рік, то так його і проведеш. А ми не віримо в забобони та вважаємо, що все в ваших руках – і здоров’я також.

Ділимось новорічними фото і розповідаємо, як подбати про себе якнайкраще:

  • якщо нічого не турбує, радимо відвідувати сімейного лікаря раз на рік. До речі, в Odrex до кінця січня діє акція – кожному новому пацієнту сімейних лікарів консультація із вузьким спеціалістом в подарунок, деталі тут.
  • безоплатно укласти декларацію із сімейним лікарем можна в Медичному домі та в Поліклініках усієї родини;
  • щоб бути спокійними за непередбачувані випадки, пропонуємо оформити програму річного обслуговування. В Odrex є індивідуальні, сімейні, для дітей, для вагітних і навіть корпоративні, обрати ту, що підходить, можна тут.
  • чим раніше, тим краще – запорука успішного лікування. Дуже важливо регулярно перевіряти організм, щоб не пропустити розвиток захворювання і вчасно почати лікування. Пропонуємо повний Check-UP здоров’я у наших фахівців. Обіцяємо, це швидко – на все про все 2-8 годин;
  • якщо ігнорувати проблему, вона, на жаль, не пропаде, тому якщо вже щось сталось, радимо не затягувати зі зверненням до лікаря. Знаємо, що зима – «година-пік» для травматологів, тому ми знизили ціну на їхні консультації, до кінця січня за спецпропозицією прийом коштуватиме всього 500 гривень (але все-таки краще бути обережними!).

Зичимо вам міцного здоров’я у новому році. А раптом що – ми завжди поряд. Записатись на прийом можна через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.