Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Робота кафедри анестезіології інтенсивної терапії та медицини болю під час пандемії

Ми впевнені, що тільки співпрацюючи усією медичною громадою ми зможемо побороти пандемію коронавірусу. Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю, створена на базі Odrex та МГУ, починає навчати медичних працівників роботі на апаратах ШВЛ.

Сергій Щербаков, заступник медичного директора Odrex та доцент кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю МГУ розповів про роботу кафедри в умовах пандемії. Сергій Сергійович відвідав Університетську клініку МГУ, де щойно встановили апарати ШВЛ, вкрай важливі для лікування складних випадків COVID-19.

Критична форма COVID-19 характеризується гострим респіраторним дистрес-синдромом, що часто потребує використання штучної вентиляції легень (ШВЛ). Але апарати ШВЛ — надзвичайно складні пристрої: прості моделі можуть не впоратися з COVID-19, а сучасні та експертні мають безліч адаптивних та інтелектуальних режимів. Наші анестезіологи-реаніматологи мають значний досвід лікування пацієнтів з важкими пневмоніями та готові навчати сучасним концепціям штучної вентиляції легенів своїх колег.

Одеський медичний інститут Міжнародного гуманітарного університету та Медичний дім Odrex активно співпрацюють: на базі Odrex відкрито дві кафедри, діють курси тематичного удосконалення, постійно проводиться наукова робота.