Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
Личный кабинет

Серцево-судинні хвороби: накопичення проблем протягом життя. Інтерв’ю рентгендоваскулярного хірурга Odrex Костянтина Хацько в ефірі 7-го каналу

Артерії кровопостачають весь організм, тому їхнє ураження — ніби ланцюг, тягне за собою ряд проблем зі здоров’ям. Завдати шкоди своїм судинам не так складно, тому статистика смертності, що в Україні, що у світі, справді скажена. Детальніше про роботу серцево-судинної системи та ризики, які є біля нас щодня, в етері 7-го каналу розповів завідувач відділення інтервенційної радіології, рентгенендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург Костянтин Хацько.

Алгоритм дій при поганому самопочутті починається не з аптеки, а з консультації, щонайменше сімейного лікаря. Є фактори, які пацієнти можуть коригувати самостійно: здорова та стабільна вага, відмова від паління, розумне харчування. Дотримання хоча б цих умов суттєво знижує ризики. Костянтин Миколайович розповів про серцеві процеси, надзвичайно просту профілактику, та відповів на наступні важливі питання:

• Відповідальність за здоров’я: що людина може зробити самостійно для себе та свого стану?
• Чужі історії: чому ми віримо кому завгодно, але не медикам?
• Як психічні розлади стосуються серцевих проблем?
• Калькулятори серцево-судинного ризику: працюють чи ні?

Ще більше цікавого дивіться у відео. Дізнатись більше про відділення інтервенційної радіології в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/department/endovascular/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/hacko-konstantin-nikolaevich/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.