Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Сезон асоціюється не з теплом, а з нежитем? Ось поради від алерголога Андрія Ільяшенка

Якщо під час застуди заклало носа та з’явився нежить, варто прийняти симптоматичне лікування та почекати – організм впорається самостійно. Але якщо ці симптоми не зникають протягом тривалого часу та ніяк не пов’язані з ГРВІ, то стан потребує пильної уваги.

  • Такий нежить може бути пов’язаний з впливом інгаляційних алергенів, наприклад, кліща домашнього пилу, плісняви або цвітіння рослин.

На щастя, зараз існують препарати, які не просто полегшують стан людини, яка страждає на алергію, але й може її вилікувати. Це довготривала, але дієва терапія –
завдяки їй пацієнти повністю позбавляються від алергічних реакцій до певних інгаляційних алергенів. До того ж, сучасна медицина передбачає якісне тестування на алергени, які можна робити в будь-яку пору року, незалежно від періоду цвітіння.

  • Також хронічний нежить може бути пов’язаний з тим, що судини на слизовій оболонці розташовані близько до носових ходів. Тоді нежить можуть провокувати фізичні чинники, наприклад, перепади температур. Цей стан називається вазомоторний риніт.

Ще Андрій Андрійович в ефірі розповів про актуальні хвороби та COVID-19. І закликав вчасно звертатись до лікарів, навіть якщо симптоми здаються незначними.

Деталі про алергологію в Odrex за посиланням.

Записатись на консультацію алерголога та терапевта Андрія Ільяшенка ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38(048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.